از سنگ هاي ورقه اي با اسامي لاشه سنگ و يا سنگ هاي اسليت نيز نام برده مي شود. اين سنگ ها نوعي از سنگ هاي معدني هستند و معمولا با قطرهايي حدود 5 سانتي متر از معادن خارج مي گردند.


معمولا سنگ هاي ورقه اي را به همان شکلي که از معادن استخراج مي شود، مورد استفاده قرار مي دهند. تنها تغييري که بر روي آنها صورت مي گيرد شکستن آنها است تا بتوان به راحتي آنها را انتقال داد و در محل مورد نظر نصب کرد.


سنگ هاي ورقه اي، کاربردهاي مختلفي مانند استفاده در کف ساختمان ها، کف پوش ها، پياده رو ها و غيره دارند و از آنجايي که مقاومت و استحکام بالايي دارند، يکي از بهترين گزينه ها براي جاهايي هستند که ميزان تردد در آنجا زياد بوده و به همين دليل کيفيت از درجه اهميت بالايي برخوردار است. از انواع سنگ هاي ورقه اي مي توان به سنگ هاي مالون، لاشه اي و سنگ هاي اسليت اشاره کرد. براي خريد و مشاهده قيمت سنگ ورقه اي به اين وب سايت مراجعه کنيد.


ويژگي سنگ هاي ورقه اي


سنگ ورقه اي ، خصوصيات و ويژگي هاي کيفيتي بالايي دارد و به همين دليل خريد و فروش آنها به وفور مشاهده مي شود. يکي از ويژگي هايي که اين سنگ از آن برخوردار است، استحکام بالاي آن است. اين مزيت باعث مي شود که سنگ براي مدت زمان هاي طولاني قابل استفاده باشد و خرد شدگي و استهلاک در آن به وجود نيايد. اين سنگ به خوبي مي تواند گرما، سرما و شرايط بد جوي را تحمل کند و با تخريب و فرسودگي مواجه نشود.


از ديگر ويژگي هايي که مي توان براي اين سنگ بر شمرد، وجود رنگ هاي مختلف در آن است. شما مي توانيد اين سنگ را در انواع و اقسام رنگ ها مانند قرمز، قهوه اي، سبز، سياه و غيره مشاهده کنيد. اين تنوع رنگي دست شما را در انتخاب بسيار باز مي کند و کمک مي کند تا در هنگام انتخاب رنگ ها با محدوديت رو به رو نشويد.


از ديگر مزيت هاي سنگ هاي ورقه اي، قيمت بسيار پايين و مناسب آنهاست. قيمت پايين و مقاومت بالا در برابر شرايط بد جوي، دو نمونه از مواردي هستند که باعث مي شوند سنگ هاي ورقه اي، طرفداران زيادي داشته و درصد زيادي از پيمانکاران نسبت به خريد و فروش آن اقدام نمايند.


قيمت سنگ هاي ورقه اي


همان طوري که ذکر شد، اين سنگ ها قيمت پاييني دارند و به همين دليل محبوبيت زيادي نزد ساختمان سازان پيدا کرده است. معمولا خريد و فروش اين سنگ ها به صورت تني يا متري انجام مي شود و ابعاد و اندازه هاي متفاوتي از آن در بازار در دسترس قرار دارد.


استخراج سنگ هاي ورقه اي


سنگ هاي ورقه اي، به همان شکلي که از معادن استخراج مي شوند، مورد استفاده قرار مي گيرند. تنها تغييري که بر روي اين سنگ ها انجام مي شود، کوچک تر کردن و شکستن آنهاست. علت اين عمل نيز، افزايش راحتي براي حمل و نقل، انتقال و نصب در محل مورد نظر است.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


gtechcompany نرم افزار جامع حسابداری مدیر تجارت Samuel آرامِشِمَن بازی سازی اسکرچ ...تو... منتظران ظهور کافی نت و مرکزکپی صحافی آسمان آموزش جغرافیا خاطرات یک شکست خورده